Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
02.10.2020
Daimi İşçi Alımı Sözlü ve Uygulamalı Sınava Katılacakların Kesin Listesinin İlanı

Noter Kurası sonucu belirlenen asil, yedek ve öncelikli adayların tamamından 26.10.2020 – 01.11.2020 tarihleri arasında istenilen belgeleri elden Yüzüncü Yıl Mahallesi Samyeli Sokak No:2 adresinde bulunan Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne teslim etmeleri istenilmişti.

Noter Kura sonrasında asil olarak belirlenen adayların zamanında evrak teslim etmemesi, eksik evrak teslim etmesi veya şartlarının tutmaması gibi sebeplerden dolayı yine kura sonucu belirlenen yedek adaylardan evrak teslim eden ve şartları tutanlar kura sıralamalarına göre sözlü ve uygulamalı sınava katılacaklar kesin listesine dahil edilmiştir.

Bu doğrultuda sözlü ve uygulamalı sınava girecek adayların kesin listesi ekte belirtilmiş olup, sınav  12/11/2020-14/11/2020 tarihleri arasında HALİL İBRAHİM YILMAZ ŞEHİR ORMANI MERKEZ KÜTAHYA adresinde yapılacaktır.

Adayların sınava gelirken yanlarında; TC kimlik numaralı, fotoğraflı ve onaylı kimlik belgelerini (Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport) hazır bulundurmaları gerekmektedir.

Belirtilen gün ve saatte sözlü ve uygulamalı sınava gelmeyen adaylar sınava alınmayacaktır.                                         

Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olup, adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.


İlanen duyurulur.​ 

İlanen duyurulur.
1- Dozer Operatörlüğü Listesi İçin Tıklayınız..
2- Greyder Operatörlüğü Listesi İçin Tıklayınız...
3- Ekskavatör Operatörlüğü Listesi İçin Tıklayınız..
 

Yazdır