Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
06.07.2021
Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü değerlendirme toplantısı Kütahya Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin başkanlığında Bölge Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi.
 
Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü ormancılık faaliyetleri, program ve gerçekleşmelerinin değerlendirilerek aynı zamanda hedeflerinin görüşüldüğü toplantı Bölge Müdürü Hasan Keskin’in başkanlığında Bölge Müdür Yardımcıları Mustafa Arpacı ve Halil Karademir, Şube Müdürleri, İşletme Müdürleri ile İşletme Müdürlüğü Avukatı’nın katılımı ile yapıldı.
 
Bölge Müdürü Hasan Keskin;  2021 yılını başarılı bir şekilde tamamlayacağımıza inanıyorum diyerek başladığı konuşmasında “Performans kriterlerine özen gösterilmesini, birimler tarafından yapılacak  tüm faaliyetlerde en az kaynak kullanımı ile en yüksek faydanın sağlanması ve imkânların etkin bir şekilde kullanılması gerektiğini, orman yangınları konusunda özellikle hassasiyet gösterilmesini ve programların zamanında gerçekleştirilmesi için azami gayret gösterilmesi gerektiğini” vurguladı.  Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum diyen Bölge Müdürü Hasan Keskin, tüm çalışma arkadaşlarına emeklerinden dolayı teşekkür ederek, başarılar diledi ve toplantıyı başlattı.
 
Bölge Müdürü Hasan Keskin’in açılış konuşmasının ardından sırasıyla İşletme Müdürleri ve Şube Müdürleri program ve gerçekleşmeler ile ilgili sunum yaptılar. Toplantı sonunda karşılaşılan sorunlar üzerinde duruldu, yapılan faaliyetler tek tek gözden geçirildi ve çözüm önerileri ortaya konuldu.

Yazdır