Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
22.07.2021
Yangın İlk Müdahale Ekiplerimizle Bayramlaştık

Kütahya Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin, ormanlarımızı korumak adına 7/24 görev başında olan personeli yalnız bırakmadı. Yangın İlk Müdahale Ekiplerimizi bayram mesaisinde ziyaret etti.
 
Tavşanlı Yangın İlk Müdahale Ekip Merkezi, Tavşanlı Kayı Deposu, Tavşanlı Yemişen Yangın İlk Müdahale Ekip Merkezi, Kütahya Çamlıca Yangın İlk Müdahale Ekip Merkezi, Emet Yangın İlk Müdahale Ekip Merkezi ile Hisarcık Yangın İlk Müdahale Ekip Merkezi ile orman yangınlarına müdahale kapsamında alınan yer ekiplerini ziyaret eden Bölge Müdürü Hasan Keskin, görevinin başında olan tüm personelle tek tek bayramlaştı.
 
Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü olarak çok güzel ve başarılı çalışmalara imza attıklarını ve bu başarılarda personelin çabasının çok büyük olduğunu belirten Bölge Müdürü Keskin; takım ruhu içerisinde çalışmanın karşılığını aldıklarını dile getirdi. Kurban Bayramının güzelliklere, sevgiye, saygıya, hayırlara ve en önemlisi paylaşmaya vesile olması dileklerini ileten Bölge Müdürü Hasan Keskin, birlik ve beraberlik içinde görev yapan tüm personele kolaylıklar dileyerek kendilerinin ve  ailelerinin bayramlarını kutladı.
 
Bölge Müdürü Hasan Keskin’in ziyaretlerinde Öz Orman İş Sendikası Kütahya Bölge Başkanı Zekeriya Şahin’de eşlik etti.

Yazdır