Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
02.08.2021
Orman Teşkilatı Aşçı-Tamir Bakım Geçici İşçi Alımı Uygulamalı Sınavı Yapıldı

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı işyerlerinde çalıştırılmak üzere 58 adet geçici işçi alımı sözlü mülakatları Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü tarafından tamamlandı.
 
Orman Genel Müdürlüğü tarafından yapılan işçi alımı duyurusu sonucu; Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü bünyesine alınacak olan 52 adet orman işçisi, 2 adet aşçı ve 4 adet tamir bakım işçisi olmak üzere toplamda 58 adet geçici işçi alımı için yapılan sözlü mülakatlar tamamlandı.
 
Aşçı ve tamir bakım işçisi olarak görev yapacak olan ve sözlü mülakata giren, tüm adaylar mülakat sonrası uygulamalı sınava tabi tutuldu.
 
Kütahya Orman Bölge Müdürlüğünde Başkanlığını Kütahya Orman Bölge Müdür Yardımcısının yaptığı ve konunun uzmanlarından oluşan  Sınav Komisyonu tarafından yapılan uygulamalı sınavda adayların kadro unvanına ilişkin mesleki bilgi ve yetenekleri ölçüldü.
 
Kütahya Orman Bölge Müdürlüğünde geçici işçi pozisyonunda Orman İşçisi olarak çalışmak üzere müracaat edenlerden noter kurası sonucu asil olarak belirlenen ve sözlü mülakata katılan adayların fiziki uygulama sınavları ise;  03 – 05.08.2021 tarihleri arasında Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Germiyan Kampüsünde bulunan Spor Bilimleri Fakültesi Spor Tesislerinde yapılacak.
 
Aşçı ve tamir bakım işçisi olarak görevlendirilmek üzere alımı yapılacak olan adayların uygulamalı sınavları COVİD-19 salgını nedeniyle maske, mesafe ve hijyen konularına dikkat edilerek gerçekleştirilmiştir.

Yazdır