25.11.2022
​​Hayırlı Olsun Ziyaretlerimiz Devam Ediyor

Kütahya'da Orman Bölge Müdürü Erdal Dingil'e  “Hayırlı olsun" ziyaretleri devam ediyor.

Orman Mühendisleri Odası Bursa Şube Başkanlığı Yönetim Kurulu üyesi İsa Kolay ile Kütahya İl Temsilcisi Cihan Köse ve İl Temsilci Yardımcısı Naim Özcan;  Kütahya Orman Bölge Müdürü Erdal Dingil'i makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Gerçekleştirilen ziyarette Bölge Müdürü Erdal Dingil'e yeni görevinde başarılar dilendi ve orman mühendislerinin çalışma şartları konularında görüş alışverişinde bulunuldu.  

Bölge Müdürü Erdal Dingil'e Tavşanlı Kuruçay Belediye Başkanı Erhan Demiray tarafından da hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi. Ziyarette Bölge Müdürü Erdal Dingil'e başarı dileklerini ileten Başkan Demiray, belediye olarak yürüttükleri hizmet ve projeler hakkında bilgiler verirdi.

Bir diğer ziyaret Afyon Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 5. Bölge Müdürü Şahin Çılgın ve Isparta Orman Bölge Müdürü Rıfat Ataş tarafından gerçekleştirildi. Ziyarette; Kütahya Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürü Bünyamin Şişman, Kütahya Orman Bölge Müdür Yardımcıları Halil Karademir ve Savaş Ünle'de yer aldı. Ziyarette Bölge Müdürü Erdal Dingil'e yeni görevinin hayırlı olması dilekleri iletildi ve yürütülen çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Orman Bölge Müdürü Erdal Dingil:  iyi dilek ve temennilerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, nazik ziyaretlerinden dolayı tüm misafirlerine teşekkürlerini iletti.


Yazdır