30.11.2022
​Gediz'de Kurulması Planlanan Orman Parkı İçin İncelemelerde Bulunduk

Kütahya Orman Bölge Müdürü Erdal Dingil; Gediz'de incelemelerde bulundu.

Gediz Murat Dağı Termal Turizm Merkezini gezen Bölge Müdürü Erdal Dingil; devam eden projeler hakkında bilgiler aldı ve yapılabilecekler hakkında Bölge Müdür Yardımcısı Savaş Ünle ve Gediz İşletme Müdür Vekili İzzet Akgün ile fikir alışverişinde bulundu.

Daha sonra termal turizmin yanı sıra zengin bitki örtüsü ve temiz havası ile de büyük önem kazanan, çok çeşitli turistik değerlere sahip olan Muratdağı Turizm Sahasına bitişik ormanlık alanda incelemelerde bulunun Bölge Müdürü Erdal Dingil; kurulması planlanan orman parkı için değerlendirmeler yaptı.

Alanın genelinde yapılabilecekler ve vatandaşlar için yapılabilecek düzenlemeler hakkında görüşlerini bildiren Bölge Müdürü Erdal Dingil, yeşil alanın en güzel hizmeti sunacak bir mekan haline getirilmesinin burayı günü birlik kullanan vatandaşlar içinde büyük konfor sağlayacağını belirtti.

Bölge Müdürü Erdal Dingil'e incelemelerde Bölge Müdür Yardımcısı Savaş Ünle, İzin ve İrtifak Şube Müdürü Savaş Serdar Ateş, Gediz Orman İşletme Müdür Vekili İzzet Akgün ve İşletme Şefleri eşlik etti.


Yazdır