30.11.2022
Bölge Müdürü Erdal Dingil’e Hayırlı Olsun Ziyaretleri Sürüyor

Kütahya'da göreve başlayan Orman Bölge Müdürü Erdal Dingil'e  “Hayırlı olsun" ziyaretleri devam ediyor.

SS KÜMOB Ağaçişleri Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aferin ve Başkan Yardımcısı Mehmet Kocadağ; Kütahya Orman Bölge Müdürü Erdal Dingil'i makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Bölge Müdürü Erdal Dingil'e TÜGVA Kütahya İstişare Kurulu Başkanı Bilal Cicavoğlu ve Hakan Demirkaya tarafından da hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi. Ziyarette Bölge Müdürü Erdal Dingil'e başarı dileklerini ileten Başkan Cicavoğlu, vakfın çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Bir diğer ziyaret Starwood Orman Ürünleri Şirketi Satın Alma Mühendisleri Muharrem Tulum  ve Muammer Memiş tarafından gerçekleştirildi. Orman ürünleri sektöründe faaliyet gösteren ve üretim kapasitesi ve yeni yatırımlarıyla Türkiye'nin en büyük sanayi şirketleri arasında alan Starwood Orman Ürünlerinin çalışmaları konuşuldu ve Bölge Müdürü Erdal Dingil'e yeni görevinin hayırlı olması dilekleri iletildi.

Kütahya Merkez Yenice Köyü Muhtarı Muzaffer Doymaz tarafından yapılan ziyaret; Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü makamında gerçekleşti. Ziyaret sohbet havasında geçti ve Muhtar Doymaz tarafından başarı dilekleri iletildi.

Orman Bölge Müdürü Erdal Dingil:  iyi dilek ve temennilerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, nazik ziyaretlerinden dolayı tüm misafirlerine teşekkürlerini iletti.


Yazdır