06.12.2022
Kütahya OBM Voleybol Turnuvasında Şampiyon Gediz Ardıç Orman Spor Oldu

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü personeli arasındaki dostluğun pekişmesi, dayanışmanın arttırılması ve  çalışanların  sağlıklı  bir  yaşam  sürdürmelerine  katkı  sağlamak  amacıyla  düzenlenen Voleybol Turnuvası tamamlandı.

Kütahya Orman  Bölge  Müdürlüğü  ve  7  Orman  İşletme  Müdürlüğünün katılımı  ile  Yeni Kapalı Spor Salonunda düzenlenen  Voleybol  Turnuvasında zorlu mücadeleler sonucu kupayı kazanan Gediz Orman İşletme Müdürlüğü - Gediz Ardıç Orman Spor oldu. 16 maçlık turnuva süresince takımlarını şampiyonluğa taşımak için kıyasıya mücadele eden takımlardan Simav Orman İşletme Müdürlüğü  -Simav Eynal Orman Spor 2.lik kupasını alırken, 3.lüğü Domaniç Orman İşletme Müdürlüğü - Domaniç Meşe Orman Spor aldı.

Turnuva sonunda; en iyi smaçör ödülüne Gediz Orman İşletme Müdürlüğünden Fatih Türk, En İyi Pasör Ödülüne Simav Orman İşletme Müdürlüğünden Seyfettin Dinçer, en iyi savunma oyuncusu ödülüne Emet Orman İşletme Müdürü  Osman Aksoy ve en centilmen oyuncu ödülüne ise Orman Bölge Müdürlüğünden Tuğrul Çiçek layık görüldü.

Düzenlenen tören ile Kütahya Orman Bölge Müdür Yardımcısı Savaş Ünle, Kütahya Orman İşletme Müdürü Ali Rıza Erdem, Simav Orman İşletme Müdürü Necmi Topal, Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü İşletmeler Saymanı Erkan Gülmez ve Orman Bölge Müdürlüğü Makina ve İkmal Şube Müdürlüğü Orman Endüstri Mühendisi Adem Öztürk tarafından; kupa, madalya ve hediyeleri takdim edildi.

 


Yazdır