06.12.2022
Bölge Müdürü Erdal Dingil'e Hayırlı Olsun Ziyaretleri Sürüyor

Dumlupınar Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Yasin Pehlivangil yeni göreve başlayan Kütahya Orman Bölge Müdürü Erdal Dingil'i makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti. Ziyarette Medya Kütahya Gazetesi Mali İşler Müdürü Çetin Arslan'da yer aldı.

Bölge Müdürü Erdal Dingil'e yeni görevinde başarı dileklerini ileten Pehlivangil; kamuoyunun aydınlatılması ve doğru bilgilerin vatandaşlar ile paylaşılması noktasında çalışmalarına devam ettiklerini belirterek, ormancılık çalışmalarının  aktarılmasına sağladıkları katkıdan dolayı da duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Bölge Müdürü Erdal Dingil; yerel basının önemine dikkat çekti ve Orman Bölge Müdürlüğünün haberlerini görmekten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Bir diğer ziyaret; Gönül Elçileri Arama Kurtarma Derneği Kütahya İl Temsilcisi Enes Karaçoban ve İl Temsilci Yardımcısı Ercan Utuğlu tarafından gerçekleştirildi. Kütahya Orman Bölge Müdürü Erdal Dingil'e başarı dileklerinin iletildiği ziyarette, dernek çalışmaları hakkında bilgiler verildi.

Bölge Müdürü Erdal Dingil'e Acar Plastik Geri Dönüşüm Sanayi İthalat İhracat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Acar ve Lütfiye Köyü Muhtarı Rasim Altıntaş tarafından da hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi. Ziyarette Bölge Müdürü Erdal Dingil'e başarı dilekleri iletildi, çalışmalar hakkında bilgiler aktarıldı.

Bir diğer ziyaret ise Kütahya Birlik Vakfı Başkanı Ali İhsan Özdemir ve Yönetim Kurulu  tarafından gerçekleştirildi. Ziyarette Vakfın çalışmaları hakkında bilgilendirmeler yapılarak,  Bölge Müdürü Erdal Dingil'e yeni görevinin hayırlı olması dilekleri iletildi.

Orman Bölge Müdürü Erdal Dingil:  iyi dilek ve temennilerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, nazik ziyaretlerinden dolayı tüm misafirlerine teşekkürlerini iletti.


Yazdır