Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
11.09.2020
Halkla İlişkiler Eğitimi Yapıldı

Orman Genel Müdürlüğümüz tarafından Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü personeline yönelik olarak “Halkla İlişkiler” üzerine eğitim düzenlendi.
 
Orman - halk ilişkilerini iyileştirmek ve geliştirmek, kendi amaç ve politikalarımızı halka anlatmak, fedakârca yürütülen ormancılık çalışmalarının kamuoyuna daha doğru ve etkin bir şekilde tanıtımına katkı sağlamak amacı ile düzenlenen eğitim; 10 Eylül 2020 tarihinde Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.
 
Bölge Müdürü Hasan Keskin yaptığı açılış konuşmasında “Bu eğitimin tüm personelimizin çalışmalarına büyük katkı sağlayacağına inanıyor, programın hazırlanması ve uygulanmasında katkı sağlayan Orman Genel Müdürlüğümüze teşekkürlerimi sunuyor, tüm katılımcılarımıza başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.
 
Düzenlenen eğitimde; etkili halkla ilişkilerin temelleri, iletişim stratejisi, sosyal medya, ve etkili iletişim kurma sanatı konuları uzman eğitimciler; Selim Cayık, Mehmet Balaban, Abdi Baktur ve Münir Arıkan tarafından katılımcılara aktarıldı.
 
Eğitime; Orman Genel Müdürlüğü Dış İlişkiler Eğitim ve Araştırma Daire Başkanı Mehmet Koç, Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri Mümin Döngez, Kütahya Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin, Bölge Müdür Yardımcısı Yaşar Yaman Sağlam, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Şube Müdürü Fethi Şentürk, Orman Mühendisi Ozan Acun, Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü ve İşletme Müdürlüğü personeli katıldı.
 

Yazdır