Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
29.09.2020
Piyasa Taleplerini Karşılamak İçin Orman Depolarımızda Yoğun Tempo

Kütahya Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin; Oğuzlar Orman İşletme Şefliği Oysu Orman Deposunda incelemelerde bulundu.
Üretilen  orman  ürünlerinin  rampadan  taşınıp;  cins  ve  sınıfları  itibariyle  istiflenerek depolandığı ve satışa arz edildiği Oysu Orman Emvali Deposunda incelemelerde bulunun Bölge Müdürü Hasan Keskin; Altıntaş Orman İşletme Müdürü Mevlüt Polat ile Oğuzlar Orman İşletme Şefi Şerif Çam’dan yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
Orman depolarında işletme hedefleri, piyasa talepleri ve standardizasyon esaslarını dikkate alarak üretim yaptıklarını belirten Bölge Müdürü Hasan Keskin; standardizasyon uygulamasında başarı sağlanabilmesi için, üretim ve depolama işlerinde görevli personelin yeterli bilgi ve beceriye sahip olması gerektiğini, bu doğrultuda sık aralıklar ile eğitimler düzenleyerek bilgilerin tazelendiğini, tüketici talep  ve  isteklerinin  en iyi şekilde karşılanmasının kendileri için önemli olduğunu dile getirdi.
Bölge Müdürü Hasan Keskin depo ziyaretinde; 1. Sınıf ve 2. Sınıf tomrukların daha fazla üretilmesi talimatını vererek; müşteri talepleri doğrultusunda piyasaya yeterli derecede  sınıf  ürün  sürmek için gerekli özenin gösterilmesini istedi.  Kalite, boy ve  çap standartlarına uygunluk ve ürün kusurlarının azlığının önemine de değinen Keskin; incelemelerinin ardından, İşletme Müdürü, İşletme Şefleri ve depo personeline emeklerinden dolayı teşekkür ederek ve kolaylıklar diledi ve Altıntaş’tan ayrıldı.

Yazdır