Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
30.09.2020
Sanat Yapısı Çalışmalarımız Sürüyor

Simav Orman İşletme Müdürlüğü Hisar İşletme Şefliği sorumluluk sahası içindeki; sanat yapısı çalışmaları devam ediyor.
 
Sanat yapısı çalışmalarını; Kütahya Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin, Simav Orman İşletme Müdürü Osman Aksoy ile birlikte yerinde inceledi.
 
İşletme Müdürü Osman Aksoy’dan çalışmalar hakkında bilgiler alan Bölge Müdürü Hasan Keskin; Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü olarak 2020 yılı yol yatırım programı dahilinde 127 km sanat yapısı yapımı gerçekleştireceklerini dile getirdi.
 
Keskin; “ Tüm İşletme Müdürlüklerimizde orman yollarımızda sanat yapısı çalışmalarımız devam ediyor. Simav İşletme Müdürlüğümüzün 2020 yılı programı 34 km. Bugün Hisar İşletme Şefliği 2020 yılı sanat yapısı programında bulunan 121 kodlu yolun 4 km’sinde yapılan sanat yapısı çalışmalarını kontrol ettik. Amacımız; orman yol ağımızı en verimli şekilde kullanmak ve  yaz ve kış hizmet edecek durumda tutmak. Ormancılık faaliyetlerimizin daha etkin ve hızlı bir biçimde yapılabilmesi için orman yollarımız bizler için büyük önem taşıyor. Bu sebeple ulaşımın sağlanması noktasında yollarımızı açıyor, onarıyor ve sanat yapıları ile destekliyoruz” şeklinde konuştu.
 

Yazdır