Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
12.04.2021
Can Olmak İçin Kan Verdik

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı tüm birimlerin katılımıyla kan bağışı kampanyası gerçekleşti. Kan bağışına Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü personeli yoğun ilgi gösterdi.
 
Türk Kızılay’ı Kütahya Şubesi tarafından Kütahya Orman Bölge Müdürlüğünde kurulan standda yapılan tahliller sonrası; Bölge Müdürü Hasan Keskin başta olmak üzere idari ve teknik personelin yanında orman muhafaza memurları ile orman işçileri de kan verdi.
 
24 ünite kan bağışı yaparak Türk Kızılay’ına destek olan Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü personeli; kan vermenin insanlık görevi olduğunu belirterek, bu konuda duyarlı davranılması gerektiğinin önemine dikkat çektiler.
 
Kütahya Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin, Türk Kızılay’ının çalışmalarına Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü olarak katkıda bulunduklarını, yaptıkları kan bağışlarıyla ihtiyacı olan insanların sağlığına kavuşmasına yardımcı olmanın yanı sıra, kendi sağlıkları için de olumlu bir adım atmış olduklarını belirtti.
 
Kan bağışı kampanyasına katılan tüm personele duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür eden Bölge Müdürü Hasan Keskin; Türk Kızılay’ı Kütahya Şubesi personeline de emeklerinden dolayı teşekkür ederek, kolaylıklar diledi.
 
Kan verme işlemi gün boyunca devam etti.

Yazdır