Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
07.06.2021
Kütahya Orman Bölge Müdür Yardımcısı Halil Karademir Göreve Başladı

Sakarya Orman Bölge Müdürlüğünde, Bölge Müdür Yardımcılığı görevini yürütmekteyken, Kütahya Orman Bölge Müdürlüğüne, Bölge Müdür Yardımcısı olarak atanan Halil Karademir, yeni görevine başladı.
 
07.06.2021 tarihinde Kütahya’daki Orman Bölge Müdür Yardımcılığı görevine başlayan Halil Karademir’e Kütahya Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Bölge Müdürü Hasan Keskin’e hayırlı olsun ziyaretinde Bölge Müdür Yardımcısı Mustafa Arpacı ve Personel Şube Müdürü Mehmet Ali Demirtaş eşlik etti.
 
Bölge Müdürü Hasan Keskin, Bölge Müdür Yardımcısı Halil Karademir’i tebrik ederek, birlik ve beraberlik içerisinde, ormanlarımızın gelecek nesillere en sağlıklı şekilde taşınmasına dair yapılacak tüm çalışmalarda başarı ve kolaylıklar dileyerek, güzel bir çalışma ortamı temennisinde bulundu.
 
Bölge Müdür Yardımcısı Halil Karademir ise Kütahya’da da ormanlarımıza  ve vatandaşlarımıza  hizmet konusunda büyük bir özveri ile çalışacağını dile getirdi ve Bölge Müdürü Hasan Keskin’e ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Yazdır