Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
28.07.2021
Heyecan Büyük, Geçici İşçi Alımı Mülakatları Başladı

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı işyerlerinde çalıştırılmak üzere 58 adet geçici işçi alımı sözlü mülakatları Kütahya Orman Bölge Müdürlüğünde başladı.
 
Orman Genel Müdürlüğü tarafından yapılan işçi alımı duyurusu sonucu; Kütahya Orman Bölge Müdürlüğünde geçiçi işçi pozisyonunda çalışmak üzere müracaat edenlerden noter kurası sonucu asil olarak belirlenen adaylar; 27.07.2021 tarihi itibari ile sözlü mülakatlara alınmaya başladı. 3 gün süresince sözlü mülakatlara katılan tüm adaylar daha sonra 03 – 05.08.2021 tarihleri arasında Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Germiyan Kampüsünde bulunan Spor Bilimleri Fakültesi Spor Tesislerinde yapılacak olan uygulamalı fiziki yeterlilik sınavına alınacaklar.
 
Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü bünyesine 52 adet orman işçisi, 2 adet aşçı ve 4 adet tamir bakım işçisi olmak üzere toplamda 58 adet geçici işçi alımının yapılacağı sözlü sınavlar;  Sınav Komisyonu tarafından Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü toplantı salonun da gerçekleştiriliyor. Komisyon; Kütahya Orman Bölge Müdür Yardımcısı Başkanlığında, konunun uzmanı 5 kişiden oluşuyor.
 
COVİD-19 salgını nedeniyle maske, mesafe ve hijyen konularına dikkat edilerek yapılan mülakatlarda, tüm adaylara başarılar diliyoruz.

Yazdır