29.11.2022
Kütahya Merkez İşletme Müdürlüğünde Toplantı

Kütahya'daki görevine başladığı günden itibaren yoğun bir şekilde çalışan Bölge Müdürü Erdal Dingil, fırsat buldukça da İşletme Müdürlüğü teknik kadrosu ile bir araya gelerek, tanışma toplantıları düzenleyeme başladı.

Kütahya Orman Bölge Müdürü Erdal Dingil; Kütahya Orman İşletme Müdürlüğü teknik personeli ile bir araya geldi ve yürüttükleri faaliyetler hakkında brifing aldı.

Kütahya Orman Bölge Müdürü Erdal Dingil, bugüne kadar yapılan çalışmaların değerlendirilmesi ve 2022 yılı programları ile ilgili olarak Kütahya Orman İşletme Müdürlüğü teknik kadrosu ile yaptığı toplantıda; çalışmalar ile program ve gerçekleşmeleri hakkında Kütahya Merkez İşletme Müdürü Ali Rıza Erdem'den sunum eşliğinde bilgiler aldı.

Bölge Müdürü Erdal Dingil toplantıda; verilen hizmetlerde her zaman önceliklerinin vatandaşlar olduğunu vurgulayarak, halkla diyaloğun güçlü tutulmasını istedi. Programların zamanında tamamlanması konusunda talimatlar veren Bölge Müdürü Erdal Dingil,  dikkat edilmesi gereken noktalar üzerinde durdu. 2022 yılı programlarının şu ana kadar gerçekleştirilmesinde emeği geçen her kademedeki personele teşekkür eden Bölge Müdürü Erdal Dingil; yıl sonuna kadar azami gayret gösterilerek programların % 100 olarak gerçekleştirilmesi talimatında bulundu.

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya; Kütahya Merkez İşletme Müdürü, İşletme Müdür Yardımcıları ve İşletme Şefleri katıldı.


Yazdır