01.12.2022
Tanışma Toplantılarımız Sürüyor…

Kütahya Orman Bölge Müdürü Erdal Dingil, Tavşanlı, Domaniç ve Altıntaş Orman İşletme Müdürlüklerini ziyaret ederek teknik kadro ile tanışma toplantısı gerçekleştirdi.

Bölge Müdürü Erdal Dingil Orman İşletme Müdürleri, İşletme Müdür Yardımcıları, Orman İşletme Şefleri ve İşletme Saymanlarının katıldığı toplantıda; personel ile tek tek tanışarak, iş ve işleyiş hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Personelin çalışmalarında özen içinde olmalarını, vatandaşlarla olan iyi ve yapıcı ilişkilerin daima öncelikleri olduğunu, bu nedenle orman halk ilişkilerine dikkat edilmesi gerektiğini belirten Bölge Müdürü Erdal Dingil, ormancılık faaliyetleri ile ilgili çalışmalarda disiplin ve düzene ayrıca özen gösterilmesi gerektiğini ifade etti.

Gerçekleştirilen toplantılar da; Tavşanlı Orman İşletme Müdürü Serdar Ateş, Domaniç Orman İşletme Müdürü Ekrem Oruç ve Altıntaş Orman İşletme Müdürü Mevlüt Polat tarafından; İşletme Müdürlüklerinin 2022 yılı program ve gerçekleşmelerinin değerlendirilmesi ve 2023 yılı programları sunum eşliğinde aktarıldı.

Toplantı sonunda program ve hedeflerin tam olarak gerçekleştirilebilmesi için gerekli talimatları veren Bölge Müdürü Erdal Dingil,  tüm katılımcılara teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.


Yazdır