Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
10.04.2019
Hastalar Üzerinde Olumlu Etki Yaratacak Bir Çalışma

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü tarafından Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi bahçesi ağaçlandırılarak yeşile emanet edildi. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan ağaçlandırma ile görsel güzelliği yakalamanın yanı sıra hastalar üzerinde olumlu etki yaratacak bir çalışmaya da imza atılmış oldu.

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü; Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi yönetiminin ağaçlandırma isteği üzerine hastane bahçesini görsel kaliteyi arttıracak doğrultuda yeşillendirdi. Bölge Müdürlüğü tarafından bahçede yapılan incelemenin ardından hangi alanlara hangi bitki ve ağaçların dikileceğine karar verildi.

Orman Müdürlüğü, kendi mühendislerinin himayesinde işçileriyle birlikte hastane bahçesine 48 adet melez leylandi, 330 adet kaplı taflan, 87 adet saksılı mavi ladin, 52 adet tüplü ateş dikeni ve 60 adet tüplü kara servi fidanı dikti.

Kütahya Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yönetimi; hastane girişi ve ön bahçesinde yapılan ağaçlandırma ve yeşillendirme çalışmalarından duydukları memnuniyeti dile getirerek, çalışmalarda desteklerini eksik etmeyen Kütahya Orman Bölge Müdürü Adnan Kayım başta olmak üzere ağaçlandırma çalışmalarına vermiş oldukları hizmetleriyle katkı sağlayan Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü çalışanlarına teşekkür ettiler.

​​


Yazdır