Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
22.04.2019
Asırlık Çınarlara Huzur Bahçesi

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü tarafından oluşturulan Kütahya Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hobi Bahçesi açıldı. 

Orman Genel Müdür Yardımcısı Hayati Özgür’ün Kütahya ziyaretinde Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü tarafından 3 adet kapalı 1 adet açık kamelya, ahşap çit ve taşlarla OGM yazısı, çitle çevrili 6 m2 4 adet hobi bahçesi ile 120 m2 alanın parke döşemesi, bahçeye inen merdivenlerin tamiri, var olan masa ve çardakların onarımı yapılan Huzur Bahçesi huzurevi sakinlerinin hizmetine sunuldu.

Etkinliğe; Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman, Orman Genel Müdür Yardımcısı Hayati Özgür, Kütahya Orman Bölge Müdürü Adnan Kayım, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ömer Turan ile huzurevi sakinleri katıldı. 

Düzenlenen etkinlikte Vali Dr. Ömer Toraman, protokol üyeleri ve huzurevi sakinleriyle birlikte  60 adet mazı, 14 adet sedir, 150 adet taflan, 100 adet sürünücü ardıç ve 1 adet mavi ladin olmak üzere toplam 325 adet fidan toprakla buluşturuldu. 

Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman, Orman Genel Müdür Yardımcısı Hayati Özgür, Kütahya Orman Bölge Müdürü Adnan Kayım, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ömer Turan fidan dikiminin ardından Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde kalan yaşlıları ziyaret ettiler. Orman Genel Müdür Yardımcısı tarafından yaşlılara fidan armağan edildi.


Yazdır