Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
03.05.2019
180. Yıl Futbol Turnuvasında En Centilmen Takım Kütahya Ehrami Gücü

Orman Genel Müdürlüğü “180. Kuruluş Yılı Etkinlikleri” kapsamında düzenlenen futbol turnuvası final maçları sonrası sona erdi.
 
Sporu desteklemek, sporun birlik ve beraberlik üzerindeki etkisini kullanarak kurum içi diyalogu, paylaşımı sağlamak, sevgi ve arkadaşlık duygularını pekiştirmek amacıyla180. Kuruluş Yılı Etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen Futbol Turnuvasında Kütahya Orman Bölge Müdürlüğünün takımı Kütahya Ehrami Gücü “En Centilmen Takım” seçilerek kupasını aldı.
 
Orman Genel Müdürlüğü merkez birimleri ve 28 Orman Bölge Müdürlüğünün katılımı ile gerçekleştirilen ve 193 takımın katıldığı turnuvada şampiyon Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Mudurnu Abant Futbol takımı oldu. Sakarya Orman Bölge Müdürlüğünden Akyazı Hendek Spor ile yapmış olduğu karşılaşmayı 3-0 kazanarak turnuvanın şampiyonu olan Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Mudurnu Abant Futbol takımı kupa ve plaketlerini Tarım ve Orman Bakan Yardımcımız Fatih Metin’den aldı.
 
Turnuvada Gol Kralı da Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Mudurnu Abant takımından Hasan Yağmur oldu.
 
Final maçları ve tören öncesi Ankara Seymenler Halk Oyunları Ekibinin gösterisi seyirciler tarafından büyük bir beğeni ile izlendi.
 

Yazdır