Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
06.05.2019
180. Yıl Doğa Yürüyüşü Hayatın İçinde Bir Mola Oldu

Orman Genel Müdürlüğünün 180. kuruluş yıl dönümü sebebiyle Kütahya Halil İbrahim Yılmaz Şehir Ormanı'nda doğa yürüyüşü düzenlendi.
 
Yaşamın hızlı aktığı şehir hayatından uzaklaşmak ve doğa ile baş başa olmak hiç kuşkusuz tüm insanların ortak isteği. Gün içinde yaşadığımız stresi alıp götüren ve kaybettiğimiz mutluluğu geri getiren en önemli şeylerin başında doğa ile olmak ve temiz havayı solumak yer alıyor.
 
Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü tarafından hem Orman Genel Müdürlüğünün 180. Kuruluş Yıl Dönümü Kutlama etkinlikleri çerçevesinde hem de vatandaşların doğa ile baş başa olmaları amacı ile düzenlenen yürüyüş yoğun bir katılım ile gerçekleştirildi. Şenlik havasında geçen yürüyüşte katılımcılar 6 Km parkuru keyifli bir şekilde bitirdi.
 
Doğa yürüyüşüne Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman, Hava Er Eğitim Tugay ve Garnizon Komutanı Hava Piyade Tuğgeneral Necati Gündüz, Kütahya Belediye Başkan Vekili Fatih Kölgeli, İl Jandarma Komutanı Yarbay Kamil Çelik, Kütahya Orman Bölge Müdürü Adnan Kayım, bazı daire müdürleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
 
Etkinlik katılımcılara çeşitli ikramlarda bulunulmasıyla sona erdi.

Yazdır