Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
28.05.2019
Ramazan Bereketi

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü tarafından çalışan ve emekli olan personel için iftar programı düzenlendi.

Ramazanın bolluğunu, bereketini, birlik ve beraberlik vurgusunu birlikte yaşamanın en güzel örneğini oluşturan iftar yemeği Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü personeli ile emekli olan personelin de bir araya gelmesini sağladı.

11 ayın Sultanı Ramazan ayı ile bütünleşen ve birlik, beraberlik duygusunun yaşandığı iftar yemeği Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü tarafından Bölge Lokalinde düzenlendi.

Ramazan’ın birlikte yapılan iftarlar ile daha güzel yaşandığını ifade eden Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü personeli de düzenlenen yemeğe teşekkür ederek, iyi dilek ve temennilerini ilettiler.

Program sonunda iftara katılan personele tek tek teşekkür eden Bölge Müdürü Adnan Kayım; sizlerle birlikte aynı sofrada buluşmuş olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu mübarek ayın ve günlerin hürmetine herkese sağlık, huzur ve mutluluk diliyor, birlik ve beraberliğimizin artmasını temenni ediyorum” dedi.

Düzenlenen iftar yemeğine Bölge Müdürü Adnan Kayım, Bölge Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve İşletme Müdürlerinin yanı sıra emekli olan eski Bölge Müdürleri, Şube Müdürleri ve personel katıldı.


Yazdır