Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
04.07.2019
Tavşanlı Kuruçay’da Doğa Yürüyüşü

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü düzenlediği doğa yürüyüşleri ile havaların güzelliğinden faydalanmak isteyen vatandaşların da farklı bir gün yaşamalarına olanak sağlıyor.
 
Sadece beden sağlığı değil, ruh ve beyin sağlığının yapılan doğa yürüyüşleri ile olumlu yönde etkilendiğini belirten Bölge Müdürlüğü yetkilileri; şehirden uzakta, ormanın derinliklerinde, huzur bulmanın doğa yürüyüşlerinden geçtiğini söyleyerek, etkinliklere imza atıyorlar.
 
Orman Genel Müdürlüğünün 180. kuruluş yıl dönümü sebebiyle Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü Tavşanlı Orman İşletme Müdürlüğü ile Kuruçay Belediyesi iş birliğinde doğa yürüyüşü düzenlendi.

Kuruçay Göleti savağında düzenlenen yürüyüşe; Vali Dr. Ömer Toraman, AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, Tavşanlı Kaymakamı Yüksel Kara, Kuruçay Belediye Başkanı Erhan Demiray, Kütahya Orman Bölge Müdürü Adnan Kayım, bazı daire müdürleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Yürüyüşün ardından Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman, AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler, Kütahya Orman Bölge Müdürü Adnan Kayım ile beraberindekiler fidan dikti. 

Etkinlik motor cross gösterisi ve katılımcılara çeşitlik ikramlarda bulunulmasıyla sona erdi.
 
 

Yazdır