Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
24.07.2019
Domaniç Ormanları Gazeteciler Cemiyetini Ağırladı

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü  'Sağlıklı Yaşam İçin Doğa Yürüyüşleri' düzenlemeye ve talep doğrultusunda ev sahipliği yapmaya devam ediyor.
 
Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığı tarafından organize edilen ve gelen talep ile Domaniç’in eşsiz ormanlarında yapılan doğa yürüyüşünde Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü Domaniç İşletme Müdürü Güryay Volkan Andiç ve Domaniç İşletme Müdürlüğü personeli  doğasever gazetecilere ev sahipliği yaptı.
 
Kütahya Gazeteciler Başkanı Erkan Sağlam ve Kütahya’da faaliyetlerini sürdüren basın mensuplarının katıldığı doğa yürüyüşü ve Domaniç gezisi;  katılımcılar tarafından memnuniyetle karşılandı.
 
Dağları ve doğası eşsiz güzelliklere sahip olan ve görenleri hayran bırakan Kütahya Domaniç’te; Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan Sağlam önderliğinde organize edilen yürüyüşte Domaniç’in tarihi hakkında bilgiler alan üyeler aynı zamanda doğal güzelliklerini de inceleme fırsatı buldular.
 
Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü tarafından hazırlanan parkurda yürüyerek hem spor yapan hem de birlik beraberlik içinde doğa ile başbaşa kalan gazeteciler daha sonra Domaniç’in tarihi ve kültürel yerlerini de gezerek Domaniç’ten ayrıldılar.
 
Doğa yürüyüşüne Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan Sağlam, Domaniç Orman İşletme Müdürü Güryay Volkan Andiç, Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığı Genel Sekreteri Bünyamin Çapgulaş, Kütahya genelinde faaliyetlerini sürdüren gazeteciler katıldı.

Yazdır