Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
25.10.2019
Simav’da Tüm Üretim Aşamaları Özenle Yapılıyor

Kütahya Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin, Simav Orman İşletme Müdürlüğü tarafından yürütülen ormancılık uygulamalarını yerinde denetledi.
 
Simav Kiçir Satış Deposu’na giden Bölge Müdürü Hasan Keskin emval çeşitleri ve istifleri inceledi. Depo içinde istife alınan emvallerin standartlara uygunluğu ve dikkat edilmesi gereken hususlar ve bundan sonra yapılacak uygulamalar hakkında talimatlar veren Bölge Müdürü Hasan Keskin; üretimde verimin ve kalitenin artırılması, iş kazalarının önlenmesi için hem personel hem de üretim işçilerinin eğitimine büyük önem verilmesi gerektiğinin de altını çizdi.
 
Kiçir Orman Ürünleri depo binasını da ziyaret eden Bölge Müdürü Keskin, personelle bir araya gelerek, istek ve taleplerini dinledi, yaptıkları çalışmalarda kendilerine kolaylıklar diledi.
 
İncelemeler sırasında Bölge Müdürü Hasan Keskin’e Bölge Müdür Yardımcısı Hakan Orhan, İşletme ve Pazarlama Şube Müdürü Mükremin Uçarcı, Simav Orman İşletme Müdürü Osman Aksoy ve Orman İşletme Şefi Yasin Çağrı Doğmuş Erdem eşlik etti.

Yazdır